Wykonamy dla Ciebie

Pozycjonowanie lokalne

Czyli wypromujemy Twoją stronę w Twoim regionie - jeśli posiadasz biznes lokalny staniesz się liderem branży w swoim mieście i okolicy. Pozycjonowanie lokalne przeznaczone jest dla firm mających biznes stacjonarny i działających na ograniczonym obszarze - najczęściej firmy usługowe.

Pozycjonowanie za granicą

Jeśli chcesz podbić rynki zagraniczne lub działasz już za granicą, ale chcesz zwiększyć intensytnowść działań pozycjonowanie za granicą jest dla Ciebie. Wypromujemy Twoją stronę, zwiększając ruch i sprzedaż Twoich towarów lub usług na rynkach niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, rumuńskim, amerykańskim i wieloma innymi.

Reklama AdWords

Google Adwords to rozwiązanie, które zwraca wyniki praktycznie od pierwszego dnia rozpoczęcia kampanii promocyjnej. Dzięki reklamie adwords możesz dokonać sprzedaży swoich usług i produktów niezależnie od pozycji Twojej strony. Stworzymy, zoptymalizujemy i skierujemy reklamę do ściśle określonej grupy Twoich odbiorców. Wyniki na bieżąco analizujemy i raportujemy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

To strategia przeznaczona dla sklepów mających duży asortyment -dzięki niej wzmocnimy profesjonalny wizerunek Twojego sklepu na rynku, zwiększymy jego rozpoznawalność, ilość klientów oraz sprzedaż. Pozycjonowanie sklepu to bardzo skuteczna i dalekosiężna metoda promocji pozwalająca zwielokrotnić zysk sklepów.

Aduty pozycjonowania

Wykonujemy dla firm, które nie są zadowolone z efektów jakie osiąga ich obecna agencja interaktywna - dzięki audytowi przedstawimy Ci realny raport z działań aktualnej agencji wraz z dalszą perspektywą. Oszacujemy skuteczność jej działań oraz jeśli będą przekażemy zalecenia co do zmiany strategii.

Audyt strony

Audyt zaleca się dla stron, które są na odległych pozycjach wyników wyszukiwania lub strona nie miałą audytu od momentu jej powstania. Dzięki audytowi określimy jakie zmiany optymalizacyjne są wymagane na stronie, aby zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarce (czasami nawet podnieść pozycje do TOP10). Audyt to pierwszy krok do promocji Twojej strony w internecie jeśli chcesz docierać do swoich klientów dzięki wyszukiwarce Google.